27 maja 2018 r. - godz.: 18.00

Warszawa. „Przełęcz ocalonych” Mela Gibsona na Forum Filmów Nie-Zwyczajnych w Dobrym Miejscu

Zdobywca dwóch Oscarów, jeden z największych gwiazdorów w historii kina, reżyser „Pasji” i „Braveheart” przedstawia opowieść o niesłychanej odwadze. Autentyczna historia człowieka, który stał się bohaterem jednej z najkrwawszych bitew II wojny światowej mimo, iż odmówił noszenia broni.
Wprowadzenie do filmu oraz dyskusję po projekcji poprowadzi redemptorysta, teolog duchowości, publicysta i filmoznawca ksiądz dr Marek Kotyński CSsR (wykładowca PWTW)
Dobre Miejsce, ul. Dewajtis 3
Bilety w cenie 15 zł do nabycia on-line na stronie sklepu "Chrześcijańskie Granie". Stacjonarnie od 22.04 w Dobrym Miejscu wej. B w godz. pracy sklepu "Chrześcijańskie Granie" oraz godzinę przed seansem w dniu wydarzenia www.chrzescijanskiegranie.pl
 
 

Zobacz więcej: http://dobremiejsce.org/przelecz-ocalonych/

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. Zaakceptuj, aby kontynuować do czego są one potrzebne można dowiedzieć się w tym miejscu.