17 grudnia 2017 r. - godz.: 15.30

„Listy do Boga” film rodzinny

Listy do Boga (2010r., lektor, 110 min.) – dramat familijny dla widzów od lat 12.Inspirujące listy, inspirujący film. Film powstał w oparciu o prawdziwą historię.Bohater ośmioletni Tyler pisze i wysyła listy do Boga. I choć adresat jest znany, miejscowy listonosz nie wie, jak dostarczyć przesyłkę. Listy są szczerymi zapisami wdzięczności Bogu i zawierzaniem Mu najważniejszych spraw. Postawa życiowa chłopca pomaga innym w odkrywaniu sensu życia oraz odczuwania bliskości Boga.

Dobre Miejsce ul. Dewajtis 3 wej. B Aula im. bł. ks. J. Popiełuszki, Warszawa - Las Bielański

Wstęp: bilet  15 zł/os.;  zniżka dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny. Bilety niebawem do nabycia on-line na stronie sklepu "Chrześcijańskie Granie". Stacjonarnie od 1.12 w Dobrym Miejscu wej. B w godz. pracy sklepu "Chrześcijańskie Granie" oraz godzinę przed seansem w dniu wydarzenia www.chrzescijanskiegranie.pl


                                       


Zobacz więcej: http://dobremiejsce.org/listy-do-boga/

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. Zaakceptuj, aby kontynuować do czego są one potrzebne można dowiedzieć się w tym miejscu.