13 października 2017 r.

Warszawa. Dwie Korony - film o Św. Maksymilianie Kolbe - w kinach już od 13 października

„Możemy wybudować wiele kościołów. Ale jeśli nie będziemy mieli własnych mediów, to te kościoły będą puste.” mówił św. Maksymilian Kolbe. Już od 13 października 2017 do kin wszedł film „Dwie Korony” – fabularyzowany dokument o tym niezwykłym świętym! Polecamy!
 
o. Maksymilian Maria Kolbe, męczennik, misjonarz, dziennikarz i genialny umysł. Oddał swoje życie za współwięźnia. Prowadził działalność misyjną w Japonii, Chinach i Indiach. Założył Rycerstwo Niepokalanej. Zaprojektował, także pojazd do przemieszczania się między planetami. Słowem, Święty jakiego nie znał świat! 
„Dwie Korony” to pierwszy film ukazujący nieznane dotąd powszechnie fakty z życia o. Maksymiliana Kolbe, począwszy od jego dzieciństwa, aż do heroicznej śmierci. To film o niezwykłym człowieku, który oddał swoje życie, aby uratować inne. To film o wizjonerze, który przekraczał granice ludzkich ograniczeń. Jego odwaga, wiara i przekonanie o potrzebie wielkiej misji czyniły go niezwykłym i wyjątkowym.

Zobacz więcej: http://www.chrzescijanskiegranie.pl/aktualnosci/2017/10/dwie-korony-premiera-niezwyklego-filmu-o-sw-maksymilianie-kolbe-13-pazdz

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. Zaakceptuj, aby kontynuować do czego są one potrzebne można dowiedzieć się w tym miejscu.