1 października 2017 r. - godz.: 15.30

Warszawa. „Zerwany Kłos” na otwarcie nowego cyklu filmowego „Ludzie Boży”

Trwa I wojna światowa. Carskie oddziały panoszą się w okolicach Tarnowa. Szesnastoletnia Karolina Kózkówna ponosi śmierć męczeńską w obronie wiary. Jej ojciec obwinia się za śmierć ukochanej córki. Dzieje bohaterów dopełnia Teresa, która nosi w sercu tajemnicę o gwałcie zadanym przez kozaka Sorokina. Jakie będą losy pohańbionej Teresy? Gdzie kryje się sens męczeństwa bł. Karoliny? Czy ojciec pogodzi się ze stratą umiłowanej córki?
Film niesie przesłanie o sensie cierpienia, zwycięstwie miłości nad nienawiścią, a także wieść o tym, że wiara w Jezusa Chrystusa potrafi nieustannie odmieniać życie każdego z nas.
 
Dobre Miejsce, ul. Dewajtis 3
 
Bilety w cenie 15 zł do nabycia on-line na stronie sklepu "Chrześcijańskie Granie". Stacjonarnie od 15.09 w Dobrym Miejscu wej. B w godz. pracy sklepu "Chrześcijańskie Granie" oraz godzinę przed seansem w dniu wydarzenia
 
 
 

Zobacz więcej: http://dobremiejsce.org/zerwany-klos-na-otwarcie-nowego-cyklu-filmowego-ludzie-bozy/

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. Zaakceptuj, aby kontynuować do czego są one potrzebne można dowiedzieć się w tym miejscu.