• Witamy na stronie Punktu Informacyjnego Centrum Duszpasterstwa Archidiecezji Warszawskiej.
  • Zachęcamy do nadsyłania wydarzeń kulturalno-religijnych, które opublikujemy na naszej stronie.
  • Prosimy także o uwagi i komentarze dotyczące nowej strony.

Księgania na Miodowej

XII Kiermasz Szopek Bożonarodzeniowych

Dodano: 07/12/2017

Już od kilkunastu lat w okresie od 6 grudnia do 6 stycznia w Księgarni na Miodowej organizowany jest wielki kiermasz szopek.  Wszystkich, którzy chcą poczuć nastrój nadchodzących świąt zapraszamy do Księgarnia na Miodowej.  W tym czasie będzie można również nabyć gotowe kompozycje z runa leśnego i słomy, z fajansu i „surowej” gliny, z masy plastycznej i z bursztynu, drewna i zwykłego kartonu.
Szeroka oferta kiermaszu zawierająca całą gamę wzorów i stylów zapewne przyczyni się do zakupu świątecznych podarunków dla siebie i bliskich.

 W naszym asortymencie mamy „stajenki” z całej Polski np. z Podhala.  Zachęcamy także do kupowania pojedynczych figur i figurek Świętej Rodziny, aniołów, mędrców, pastuszków i ich trzódek. Ułatwi to konstruowanie betlejemskich stajenek własnego pomysłu, które będą pełniły w domach funkcje nie tylko dekoracyjne ale również pozwolą nam na  duchowe przeżycie atmosfery tych świąt.  

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w naszym kiermaszu bożonarodzeniowym.   
NSRR UE EFRR

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego
Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 znajdują się na stronie: www.mazowia.eu

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. Zaakceptuj, aby kontynuować do czego są one potrzebne można dowiedzieć się w tym miejscu.