• Witamy na stronie Punktu Informacyjnego Centrum Duszpasterstwa Archidiecezji Warszawskiej.
  • Zachęcamy do nadsyłania wydarzeń kulturalno-religijnych, które opublikujemy na naszej stronie.
  • Prosimy także o uwagi i komentarze dotyczące nowej strony.

Teatr

Warszawa. Zapraszamy do Teatru XXI wieku dla dzieci w Świątyni Opatrzności Bożej

Dodano: 03/09/2014

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania w Świątyni Opatrzności Bożej Teatru XXI wieku. Jest to świetna okazja aby wraz z początkiem roku szkolnego przyjść i zobaczyć historię Polski, a także historię powstawania Świątyni Opatrzności przedstawioną w świecie ruchomych lalek. Zapraszamy nauczycieli, katechetów wraz z wychowankami, a także dzieci z rodzicami, aby choć na chwilę mogli przenieść się do świata ruchomego teatru i zobaczyć historię Polski przedstawioną w barwny i ciekawy sposób.

Świątynia Opatrzności Bożej, ul. Ks. Prymasa Augusta Hlonda 1

NSRR UE EFRR

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego
Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 znajdują się na stronie: www.mazowia.eu

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. Zaakceptuj, aby kontynuować do czego są one potrzebne można dowiedzieć się w tym miejscu.