• Witamy na stronie Punktu Informacyjnego Centrum Duszpasterstwa Archidiecezji Warszawskiej.
  • Zachęcamy do nadsyłania wydarzeń kulturalno-religijnych, które opublikujemy na naszej stronie.
  • Prosimy także o uwagi i komentarze dotyczące nowej strony.

Aktualności

Warszawa. Wykłady Otwarte Instytutu Tomistycznego

Dodano: 13/04/2018


Instytut Tomistyczny w Warszawie serdecznie zaprasza na kolejną edycję „Wykładów Otwartych”, która w tym roku będzie w całości poświęcona kwestii natury i łaski. Czy człowiek jest z natury skierowany ku Bogu? Na czym polega życie łaską? Jakie są relacje między tym, co nadprzyrodzone a tym, co naturalne? To tylko niektóre z zagadnień, jakie będą podejmowane na tegorocznych spotkaniach.

Więcej informacji i szczegółowy program znaleźć można na stronie Instytutu Tomistycznego w Warszawie. 
Wszystkie wykłady odbywać się będą w klasztorze oo. Dominikanów na Służewie (ul. Dominikańska 2), w Auli im. o. Jacka Woronieckiego OP. Wstęp wolny.

NSRR UE EFRR

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego
Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 znajdują się na stronie: www.mazowia.eu

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. Zaakceptuj, aby kontynuować do czego są one potrzebne można dowiedzieć się w tym miejscu.