• Witamy na stronie Punktu Informacyjnego Centrum Duszpasterstwa Archidiecezji Warszawskiej.
  • Zachęcamy do nadsyłania wydarzeń kulturalno-religijnych, które opublikujemy na naszej stronie.
  • Prosimy także o uwagi i komentarze dotyczące nowej strony.

Wydarzenia filmowe

Warszawa. Spotkania z wartościowym filmem

Dodano: 16/09/2013

Kościół MB Łaskawej na Starym Mieście, ul. Świętojańska 10 


22 września 2013 r.
Po Mszach św. o 16.00 i 17.30 zapraszamy do podziemi kościoła MB Łaskawej na Starym Mieście, ul. Świętojańska 10 na 15-minutowy film dokumentalny „Palmiry. Polski  Katyń”. Emisja filmu zostanie poprzedzona spotkaniem z jego reżyserem Hanną Etemadi. Przypominamy, że Palmiry to miejsce niemieckiej zbrodni na elicie polskiej inteligencji dokonanej w początkach II wojny światowej. Nekropolia znajduje się w tak zwanym pierścieniu śmierci. Zamordowano tam około 20 tysięcy Polaków. Na cmentarzu jest około 3 tysięcy grobów.




zobacz informację: http://www.laskawa.pl
NSRR UE EFRR

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego
Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 znajdują się na stronie: www.mazowia.eu

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. Zaakceptuj, aby kontynuować do czego są one potrzebne można dowiedzieć się w tym miejscu.