• Witamy na stronie Punktu Informacyjnego Centrum Duszpasterstwa Archidiecezji Warszawskiej.
  • Zachęcamy do nadsyłania wydarzeń kulturalno-religijnych, które opublikujemy na naszej stronie.
  • Prosimy także o uwagi i komentarze dotyczące nowej strony.

Aktualności

Warszawa. Królewski Ogród Światła

Dodano: 02/02/2018

  Z radością informujemy, że Królewski Ogród Światła w Wilanowie powraca w zupełnie nowej odsłonie. Goście odwiedzający wilanowski park po zmroku wkroczą w przestrzeń, w której poczują się jak na królewskim dworze. 
Rozświetlone pergole, misternie zdobione pawilony, fontanny, róże i drzewka pomarańczowe – wszystko wykreowane za pomocą światła! 

Uroczyste otwarcie wystawy i włączenie pierwszych świateł odbędzie się w sobotę 28 października o godz. 17.00.
Zapraszamy Państwa serdecznie, abyście wspólnie z nami otworzyli tę wyjątkową przestrzeń. 
Podczas otwarcia będą Państwo mieli możliwość przeprowadzenia wywiadów z dyrekcją muzeum, organizatorami i wykonawcami projektu,
a także z władzami dzielnicy Wilanów. Będzie to też doskonały czas na zrobienie pierwszych zdjęć i nagrań nowej instalacji świetlnej. 

Pobierz plik: 1_KOŚ_otwarcie_informacja_prasowa.docx - rozmiar 0.45 MB
NSRR UE EFRR

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego
Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 znajdują się na stronie: www.mazowia.eu

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. Zaakceptuj, aby kontynuować do czego są one potrzebne można dowiedzieć się w tym miejscu.