• Witamy na stronie Punktu Informacyjnego Centrum Duszpasterstwa Archidiecezji Warszawskiej.
  • Zachęcamy do nadsyłania wydarzeń kulturalno-religijnych, które opublikujemy na naszej stronie.
  • Prosimy także o uwagi i komentarze dotyczące nowej strony.

Aktualności

Warszawa. IV edycja letnich spacerów z Księgarni na Miodowej

Dodano: 09/06/2017


SPACERY ZE SKARBCEM MAZOWIECKIM
Spacery organizowane we współpracy z „Księgarnią na Miodowej”, odbywają się w każdą sobotę od czerwca do końca września.
Zbiórka o godz. 14.30 w „Księgarni na Miodowej” ( ul. Miodowa 17/19). Spacer trwa ok. 2 godzin i jest bezpłatny (datki dla przewodnika będą mile widziane).

Tematy spacerów:
1. „Warszawskie dzieci pójdziemy w bój” –kościoły powstańczej Warszawy
2. „Z Bożej łaski i woli Narodu...” – szlakiem książąt mazowieckich i królów polskich w świątyniach Starej i Nowej Warszawy
3. „Dzieje Warszawy w baśniach i legendach ukryte” – zwiedzanie z przewodnikiem kościołów, placów i ulic Starego Miasta
4. „Zakochana Warszawa” – poznawanie historii miłosnych postaci związanych ze Starym i Nowym Miastem
5. „Warszawa jest kobietą” – wyjątkowe kobiety w historii miasta

Zgłoszenia przyjmujemy w punkcie informacji w „Księgarni na Miodowej” ul. Miodowa 17/19; mailowo: informacja@aci.waw.pl oraz telefonicznie 22 531 72 47; czynne: pon.-pt. 9.00-18.00; sob.9.00-15.00.
Harmonogram spacerów na naszym profilu fb. Zapraszamy.  
NSRR UE EFRR

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego
Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 znajdują się na stronie: www.mazowia.eu

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. Zaakceptuj, aby kontynuować do czego są one potrzebne można dowiedzieć się w tym miejscu.