• Witamy na stronie Punktu Informacyjnego Centrum Duszpasterstwa Archidiecezji Warszawskiej.
  • Zachęcamy do nadsyłania wydarzeń kulturalno-religijnych, które opublikujemy na naszej stronie.
  • Prosimy także o uwagi i komentarze dotyczące nowej strony.

Aktualności

Warszawa. Bezpłatny koncert okolicznościowy Time for Chopin

Dodano: 11/10/2017

Zapraszamy na bezpłatny koncert upamiętniający 168. rocznicę śmierci Fryderyka Chopina, organizowany przez inicjatywę artystyczną Time for Chopin. Uroczysty recital słowno-muzyczny odbędzie się w sobotę 14 października o godz.16:00 w Starej Galerii ZPAF przy placu Zamkowym 8 w Warszawie. Najpiękniejsze utwory kompozytora wykona pomysłodawczyni Time for Chopin, Katarzyna Kraszewska.

W załączeniu przesyłam informację prasową, 

Pobierz plik: orchard.doc - rozmiar 0.05 MB
NSRR UE EFRR

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego
Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 znajdują się na stronie: www.mazowia.eu

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. Zaakceptuj, aby kontynuować do czego są one potrzebne można dowiedzieć się w tym miejscu.