• Witamy na stronie Punktu Informacyjnego Centrum Duszpasterstwa Archidiecezji Warszawskiej.
  • Zachęcamy do nadsyłania wydarzeń kulturalno-religijnych, które opublikujemy na naszej stronie.
  • Prosimy także o uwagi i komentarze dotyczące nowej strony.

Festiwale i koncerty

Time for Chopin

Dodano: 09/09/2017

Moment for Chopin w Muzeum Bursztynu
Rozbrzmiewający na warszawskiej starówce premierowy recital Moment for Chopin zachęcać będzie do odkrycia ciekawych wnętrz Muzeum Bursztynu. Koncert stanie się również inspiracją do udziału w regularnych wydarzeniach inicjatywy kulturalnej Time for Chopin. Moment for Chopin to cykl krótszych koncertów, który od 10 do 24 września realizowany będzie w Muzeum Bursztynu. Regularne 20-minutowe recitale grane przez wybitnych pianistów odbywać się będą codziennie o godzinie 13:30, 14:00 i 14:30. Chętni zapłacą za bilet wstępu 20 zł, a będą one dostępne w kasie muzeum tuż przed koncertem. 

Time for Chopin w ZPAF
Poza dodatkowymi chwilami z muzyką codziennie w klimatycznych wnętrzach Starej Galerii Związku Polskich Artystów Fotografików przy placu Zamkowym 8 o godzinie 18:00 rozpoczyna się 50-minutowe spotkanie z ponadczasową muzyką Fryderyka Chopina. Atmosfera jest tu kameralna, ale i wyjątkowa, tak jak grono pianistów, którzy wykonują wybitne dzieła. Są to wyśmienici interpretatorzy twórczości Chopina, laureaci międzynarodowych konkursów i artyści koncertujący w Europie i na świecie. 
 
Kalendarz wydarzeń znajduje się na stronie www.TimeforChopin.eu.

Rezerwacji biletów na Time for Chopin można dokonać poprzez stronę www.TimeforChopin.eu lub telefonicznie pod numerem + 48 501 127 125. Inicjatywę Time for Chopin wspiera założone w 1934 roku Towarzystwo im. Fryderyka Chopina, które szerzy wiedzę o twórczości kompozytora.

 www.TimeforChopin.eu.:
NSRR UE EFRR

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego
Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 znajdują się na stronie: www.mazowia.eu

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. Zaakceptuj, aby kontynuować do czego są one potrzebne można dowiedzieć się w tym miejscu.