• Witamy na stronie Punktu Informacyjnego Centrum Duszpasterstwa Archidiecezji Warszawskiej.
  • Zachęcamy do nadsyłania wydarzeń kulturalno-religijnych, które opublikujemy na naszej stronie.
  • Prosimy także o uwagi i komentarze dotyczące nowej strony.

Aktualności

Światowe Dni Młodzieży 2016 – wystawa fotograficzna

Dodano: 03/01/2018

Wystawa powstała dzięki nieodpłatnej pracy:
grafika: Krzysztofa Karpińskiego,
fotografów: Sławomira Dynka, Krzysztofa Gajosa, Łukasza Luśni, Marcina Mazura, Grzegorza Pindelskiego, Andrzeja Piwowarczyka, Aleksandra Wiśniewskiego, Piotra Woźniakiewicza.
Dobre Miejsce wyraża ogromną wdzięczność za ich wkład w powstanie wystawy.

Składa się z 16 plansz w rozmiarze 90 x 130 cm. Bogato ilustrowana zdjęciami z ubiegłorocznego spotkania młodych w ramach Światowych Dni Młodzieży w Krakowie oraz w Archidiecezji Warszawskiej.


NSRR UE EFRR

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego
Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 znajdują się na stronie: www.mazowia.eu

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. Zaakceptuj, aby kontynuować do czego są one potrzebne można dowiedzieć się w tym miejscu.