• Witamy na stronie Punktu Informacyjnego Centrum Duszpasterstwa Archidiecezji Warszawskiej.
  • Zachęcamy do nadsyłania wydarzeń kulturalno-religijnych, które opublikujemy na naszej stronie.
  • Prosimy także o uwagi i komentarze dotyczące nowej strony.

Księgania na Miodowej

Spacer po szopkach warszawskich.

Dodano: 28/12/2018


Tradycyjnie od wielu lat w okresie Bożego Narodzenia poznajemy Warszawskie SzopkiProgramGodz. 10.00 spotkanie w Bazylice Świętego Krzyża przy Szopce.Z bazyliki Świętego Krzyża wyruszymy Krakowskim Przedmieściem na Stare Miasto, ulicą Miodową i ulicą Długą przejdziemy na Nowe Miasto.
Zakończenie przy Szopce u Franciszkanów.
 
Uwaga: zabieramy ze sobą dzieci, wnuki i prawnuki.
NSRR UE EFRR

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego
Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 znajdują się na stronie: www.mazowia.eu

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. Zaakceptuj, aby kontynuować do czego są one potrzebne można dowiedzieć się w tym miejscu.