• Witamy na stronie Punktu Informacyjnego Centrum Duszpasterstwa Archidiecezji Warszawskiej.
  • Zachęcamy do nadsyłania wydarzeń kulturalno-religijnych, które opublikujemy na naszej stronie.
  • Prosimy także o uwagi i komentarze dotyczące nowej strony.

Aktualności

Śladami Jezusa - interaktywna wystawa edukacyjna

Dodano: 25/03/2019

Wystawa multimedialna ,,Śladami Jezusa” to stworzona z rozmachem, interaktywna produkcja edukacyjna, która pozwoli zwiedzającym zanurzyć się w świat sprzed 2000 lat. Ukaże w nowoczesny sposób jak w świetle Ewangelii, tradycji i nauki wyglądały ostatnie dni Jezusa na ziemi, przybliży historię Bożego Grobu oraz przedstawi rozwój chrześcijaństwa na przestrzeni wieków.
 
Będzie można zobaczyć między innymi Całun Turyński, chustę z Manoppello oraz z Oviedo, a także pierwszą w Polsce replikę pierścienia Piłata. Narratorem ekspozycji jest Piotr Fronczewski.Opiekunem merytorycznym jest franciszkanin o. Narcyz Klimas z Jerozolimy, wybitny autorytet w tematyce historii Bożego Grobu.
Honorowy patronat nad wystawą objęli: Ksiądz Kardynał Kazimierz Nycz, Ksiądz Biskup Romuald Kamiński, Kustosz Ziemi Świętej oraz Rektor Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego.
 
 

NSRR UE EFRR

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego
Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 znajdują się na stronie: www.mazowia.eu

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. Zaakceptuj, aby kontynuować do czego są one potrzebne można dowiedzieć się w tym miejscu.