• Witamy na stronie Punktu Informacyjnego Centrum Duszpasterstwa Archidiecezji Warszawskiej.
  • Zachęcamy do nadsyłania wydarzeń kulturalno-religijnych, które opublikujemy na naszej stronie.
  • Prosimy także o uwagi i komentarze dotyczące nowej strony.

Aktualności

Ruchome Ogrody Warszawy

Dodano: 06/06/2018

W czerwcowe weekendy na terenie miasta pojawią się Ruchome Ogrody Warszawy, które zamienią ubogie w roślinność przestrzenie miasta w zielone miejsca do odpoczynku. Będzie to przestrzeń pełna kwiatów, zieleni i leżaków. Odwiedzający, w każdy weekend w innej lokalizacji, będą mieli okazję odetchnąć od miejskiego zgiełku, a przy okazji otrzymać porady dotyczące założenia własnego ogrodu czy ogródka. To inicjatywa 35. konkursu „Warszawa w kwiatach i zieleni”.9, 17, 23, 30 czerwca – w tych dniach każdy będzie mógł wybrać się do Ruchomych Ogrodów Warszawy. Gdzie ich szukać?
 
9 czerwca, godz. 12.00 -18.00 - na plaży przy Moście Poniatowskiego, po praskiej stronie Wisły
17 czerwca, godz. 12.00 -18.00  - na skwerze Stanisława Wisłockiego, skrzyżowaniu ul. Smolnej z ul. Nowy Świat –
23 czerwca, godz. 12.00 -18.00  - przy Bulwarach Wiślanych, przy Bulwarze Zbigniewa Religi obok mostu Gdańskiego
30 czerwca, godz. 12.00 -18.00 -  w Parku Mirowskim, na tyłach Hali Mirowskiej
 

NSRR UE EFRR

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego
Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 znajdują się na stronie: www.mazowia.eu

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. Zaakceptuj, aby kontynuować do czego są one potrzebne można dowiedzieć się w tym miejscu.