• Witamy na stronie Punktu Informacyjnego Centrum Duszpasterstwa Archidiecezji Warszawskiej.
  • Zachęcamy do nadsyłania wydarzeń kulturalno-religijnych, które opublikujemy na naszej stronie.
  • Prosimy także o uwagi i komentarze dotyczące nowej strony.

Aktualności Mazowsze

Płock. Noc konfesjonałów

Dodano: 25/03/2013


Propozycja duszpasterska o nazwie Noc Konfesjonałów powstała z myślą o tych, którzy w związku z licznymi zajęciami i obowiązkami zawodowymi oraz domowymi mają trudności, mimo dobrej woli, znaleźć czas w ciągu dnia, aby w ciszy i w spokoju doświadczyć tajemnicy pojednania z Bogiem. Ufamy, że to wyjście naprzeciw potrzebom człowieka wierzącego, żyjącego w realiach ustawicznego pośpiechu współczesnego świata, spotka się z życzliwym przyjęciem i pomoże w przeżyciu spotkania z miłosiernym i przebaczającym Chrystusem. Na każdego, kto zapragnie poprzez sakrament pokuty i pojednania doświadczyć Miłości Bożej, księża w parafii św. Bartłomieja w Płocku będą oczekiwać podczas nocy z Wielkiego Piątku na Wielką Sobotę (29/30 marca) od godz. 20.00 do 02:00. W tym czasie wielu ludzi będzie modlić się o dobrą spowiedź dla Ciebie.

20:00 – 21:00 Ks. Wiesław Gutowski i Ks. Wojciech Kruszewski
21:00 – 22:00 Ks. Michał Fordubiński i Ks. Krzysztof Ruciński
22:00 – 23:00 Ks. Jarosław Mokrzanowski i Ks. Jacek Prusiński
23:00 – 24:00 Ks. Wiesław Gutowski i Ks. Wojciech Kruszewski
24:00 – 01:00 Ks. Michał Fordubiński i Ks. Krzysztof Ruciński
01:00 – 02:00 Ks. Jarosław Mokrzanowski i Ks. Jacek Prusiński

NSRR UE EFRR

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego
Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 znajdują się na stronie: www.mazowia.eu

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. Zaakceptuj, aby kontynuować do czego są one potrzebne można dowiedzieć się w tym miejscu.