• Witamy na stronie Punktu Informacyjnego Centrum Duszpasterstwa Archidiecezji Warszawskiej.
  • Zachęcamy do nadsyłania wydarzeń kulturalno-religijnych, które opublikujemy na naszej stronie.
  • Prosimy także o uwagi i komentarze dotyczące nowej strony.

Informacje różne

Oferta pływania statkiem pasażerskim Missisipi:

Dodano: 25/02/2014

Oferta pływania statkiem pasażerskim Missisipi

Oferujemy niezapomniane wrażenia w czasie rejsu statkiem pasażerskim „Missisipi” w bardzo komfortowych warunkach kanałem Żerańskim przez zalew Zegrzyński oraz możliwe rejsy po Wiśle (jak pozwalają na to warunki). 
Pasażerom oferujemy klimatyzowaną salę jak również otwarty górny pokład z miejscem do tańczenia przy muzyce na żywo z wyśmienitą kuchnią serwującą posiłki na bieżąco.

Jest to największy i najbardziej komfortowy statek pasażerski w Polsce.

Więcej informacji pod numerem telefonu 502 153 104 kapt.żeg.śrd Stanisław Orłowski jak i na stronie internetowej Missisipi.

Pozdrawia

Biuro Missisipi Restaurant
ul. Płochocińska (statek Missisipi na kanale Żerańskim),
 03-194 Warszawa

NSRR UE EFRR

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego
Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 znajdują się na stronie: www.mazowia.eu

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. Zaakceptuj, aby kontynuować do czego są one potrzebne można dowiedzieć się w tym miejscu.