• Witamy na stronie Punktu Informacyjnego Centrum Duszpasterstwa Archidiecezji Warszawskiej.
  • Zachęcamy do nadsyłania wydarzeń kulturalno-religijnych, które opublikujemy na naszej stronie.
  • Prosimy także o uwagi i komentarze dotyczące nowej strony.

Aktualności

Miłosierdzie to droga - debata Domów Serca

Dodano: 29/04/2019

"Miłosierdzie to droga, która łączy Boga z człowiekiem, ponieważ otwiera serce na nadzieję, że będziemy kochani na zawsze, pomimo ograniczenia, jakim jest nasz grzech".
Papież Franciszek, "Misericordiae vultus"
 
 Księgarnia na Miodowej oraz wolontariat misyjny Domy Serca serdecznie zapraszają na debatę zatytułowaną "Miłosierdzie to droga", która odbędzie się 8 czerwca w sali św. Jana Chrzciciela (nad księgarnią). Jeśli chcesz dowiedzieć się jakie są współczesne oblicza miłosierdzia, jak można realizować miłosierdzie we własnym życiu, jak temat współczucia i miłosierdzia realizują misjonarze z Domów Serca, przyjdź na spotkanie!
 
NSRR UE EFRR

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego
Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 znajdują się na stronie: www.mazowia.eu

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. Zaakceptuj, aby kontynuować do czego są one potrzebne można dowiedzieć się w tym miejscu.