• Witamy na stronie Punktu Informacyjnego Centrum Duszpasterstwa Archidiecezji Warszawskiej.
  • Zachęcamy do nadsyłania wydarzeń kulturalno-religijnych, które opublikujemy na naszej stronie.
  • Prosimy także o uwagi i komentarze dotyczące nowej strony.

Aktualności Mazowsze

Liw. IV Międzynarodowy Turniej Smaków na zamku w Liwie - 25 czerwca

Dodano: 27/04/2017

Turniej Smaków to okazja do poznania i posmakowania tradycyjnych potraw przygotowanych na bazie lokalnych produktów. Będzie okazja skosztować kuchni z regionów przez które przebiega szlak Wielki Gościniec Litewski: Wschodniego Mazowsza, Podlasia, Wileńszczyzny, a także przysmaków kuchni tatarskiej.
W ramach Turnieju przeprowadzone zostaną konkursy kulinarne na "Najsmaczniejszą potrawę regionalną na Szlaku WGL" oraz "Gościniec z podróży", czyli kulinarny podarunek ze Szlaku. Zmaganiom konkursowym towarzyszyć będą liczne atrakcje dla dzieci, warsztaty kulinarne i rzemiosła tradycyjnego.
Nieodłączną część imprezy stanowi kiermasz z zywnością żywność ekologiczną, potrawami nagrodzonymi w ubiegłorocznych edycjach, naturalnymi przyprawami, wyrobami cukierniczymi oraz innymi pamiątkami ze szlaku.

NSRR UE EFRR

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego
Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 znajdują się na stronie: www.mazowia.eu

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. Zaakceptuj, aby kontynuować do czego są one potrzebne można dowiedzieć się w tym miejscu.