• Witamy na stronie Punktu Informacyjnego Centrum Duszpasterstwa Archidiecezji Warszawskiej.
  • Zachęcamy do nadsyłania wydarzeń kulturalno-religijnych, które opublikujemy na naszej stronie.
  • Prosimy także o uwagi i komentarze dotyczące nowej strony.

Domy rekolekcyjne

Konstancin . Pallotyńskie Centrum Animacji N\Misyjnej

Dodano: 02/07/2013

Dom Rekolekcyjny  położony jest w pięknym, leśnym parku o specyficznym, uzdrowiskowym mikroklimacie. Św. Wincenty Pallotti twierdził, że Boga najłatwiej odnaleźć w pięknych miejscach, z dala od codziennego pośpiechu i hałasu. Dzięki tak pięknej lokalizacji można u nas zaczerpnąć nie tylko nowego ducha, ale również wspaniale odpocząć i zregenerować się fizycznie (np. podczas Postu Daniela). Konstancin-Jeziorna to jedyne na Mazowszu letnisko i uzdrowisko, pełne sosnowych lasów i oligoceńskiej solanki.

Dom jest również nowoczesnym Domem Konferencyjnym.  Posiadamy dobrze wyposażone sale wykładowe i pomoce szkoleniowe. Przyjmujemy zorganizowane grupy na szkolenia firmowe, zjazdy branżowe, warsztaty szkoleniowe, konferencje,  sympozja naukowe i imprezy okolicznościowe. 
Dużą atrakcją naszego Domu jest też nowoczesny zespół basenowo - rekreacyjny, w którego skład wchodzi basen rekreacyjny z masażem pleców, stóp i karku oraz gejzerem, jacuzzi oraz sauna sucha i sauna parowa. 


NSRR UE EFRR

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego
Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 znajdują się na stronie: www.mazowia.eu

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. Zaakceptuj, aby kontynuować do czego są one potrzebne można dowiedzieć się w tym miejscu.