• Witamy na stronie Punktu Informacyjnego Centrum Duszpasterstwa Archidiecezji Warszawskiej.
  • Zachęcamy do nadsyłania wydarzeń kulturalno-religijnych, które opublikujemy na naszej stronie.
  • Prosimy także o uwagi i komentarze dotyczące nowej strony.

Aktualności

III Festiwal Filmów Chrześcijańskich „Arka” do 25 listopada

Dodano: 21/11/2018

Festiwal Filmów Chrześcijańskich ARKA jest dla tych, którzy są ciekawi. Dla tych, którym nie jest wszystko jedno. Dla tych, którzy poszukują prawdy i odpowiedzi na najważniejsze pytania. Wreszcie dla tych, którzy kochają kino i chcą w nim spędzać czas w przekonaniu, że nie był to czas stracony.
 
W programie tegorocznej edycji Festiwalu  znajdują się najważniejsze premiery kina chrześcijańskiego tego roku - Papież Franciszek - człowiek, który dotrzymuje słowa (Pope Francis; A Man of His Word), reżyseria: Wim Wenders oraz Największy Dar, reżyseria: Juan Manuel Cotelo. Ponadto będzie można zobaczyć filmy: Jeździec (The Rider), reżyseria: Chloé Zhao; Z miłości do Joey (To Joey, with love), reżyseria: Rory Feek; Ballada wojownika (The Fighter's Ballad), reżyseria: Tony Sebastian Ukpo; Chleb z nieba (Pane dal Cielo), reżyseria: Giovanni Bedeschi; Kateri reżyseria: James C. Kelty.
 
Szzcegóły i  program pod linkiem.


NSRR UE EFRR

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego
Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 znajdują się na stronie: www.mazowia.eu

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. Zaakceptuj, aby kontynuować do czego są one potrzebne można dowiedzieć się w tym miejscu.