• Witamy na stronie Punktu Informacyjnego Centrum Duszpasterstwa Archidiecezji Warszawskiej.
  • Zachęcamy do nadsyłania wydarzeń kulturalno-religijnych, które opublikujemy na naszej stronie.
  • Prosimy także o uwagi i komentarze dotyczące nowej strony.

Domy pielgrzyma

Dom Rekolekcyjno-Formacyjny na Bielanach

Dodano: 24/11/2014

Dom Rekolekcyjno-Formacyjny na Bielanach

Znajduje się na terenie rezerwatu przyrody - Lasku Bielańskiego, nad brzegiem Wisły, w bliskim sąsiedztwie zabytkowego kościoła oraz kompleksu szkół - Uniwersytetu im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego, gimnazjum i liceum archidiecezjalnego.

Posiada 130 miejsc noclegowych w pokojach jedno-, dwu-, trzy-, cztero- i wieloosobowych, stołówkę (refektarz) - na 130 osób, halę sportową,  salę telewizyjną, salę teatralno-konferencyjną na 300 osób, kaplicę i oratorium oraz kompleks boisk sportowych.

Na terenie domu znajduje się strzeżony parking samochodowy na około 40 miejsc.

Dyrektor Domu: Ks. Bogusław Jankowski (tel. 022 561 01 10, kom. 0 501 100 613)

Adres: Dom Rekolekcyjno-Formacyjny, ul. Dewajtis 3, 01-815 Warszawa
tel. (022) 561 01 05, www.drf.mkw.pl
 
                                   
 
 
 
                          
 
 
 
NSRR UE EFRR

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego
Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 znajdują się na stronie: www.mazowia.eu

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. Zaakceptuj, aby kontynuować do czego są one potrzebne można dowiedzieć się w tym miejscu.