• Witamy na stronie Punktu Informacyjnego Centrum Duszpasterstwa Archidiecezji Warszawskiej.
  • Zachęcamy do nadsyłania wydarzeń kulturalno-religijnych, które opublikujemy na naszej stronie.
  • Prosimy także o uwagi i komentarze dotyczące nowej strony.

Księgania na Miodowej

Dlaczego warto zwiedzać Kościoły? Inspiracje, praktyka, przykłady

Dodano: 11/04/2016

Niniejsza publikacja ma na celu zachęcenie mieszkańców Mazowsza, a także turystów z innych rejonów Polski i zagranicy, do odkrywania walorów tego terenu poprzez poznawanie jego dziejów i kultury. Ich świadectwem są liczne, interesujące z różnych punktów widzenia miejsca, będące dowodem przywiązania do tradycyjnych wartości. Opracowanie nie ma charakteru naukowego, jest raczej próbą spopularyzowania pewnego zakresu zagadnień, które pojawiły się przy realizacji projektu "Skarbiec Mazowiecki - szlaki turystyczne obiektów sakralnych w Warszawie i na Mazowszu". 
 
Stron: 112 Format: 13,0 x 23,5cm
Oprawa: miękka, szyta
Warszawa 2016
ISBN: 978-83-942694-1-8

Bezpłatny e-book dostępny do pobrania na stronie:: http://skarbiecmazowiecki.pl/web/start
NSRR UE EFRR

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego
Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 znajdują się na stronie: www.mazowia.eu

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. Zaakceptuj, aby kontynuować do czego są one potrzebne można dowiedzieć się w tym miejscu.