• Witamy na stronie Punktu Informacyjnego Centrum Duszpasterstwa Archidiecezji Warszawskiej.
  • Zachęcamy do nadsyłania wydarzeń kulturalno-religijnych, które opublikujemy na naszej stronie.
  • Prosimy także o uwagi i komentarze dotyczące nowej strony.

Wykłady

Sortuj według: Data | Tytuł

Warszawa. Czy istnieje katolicka spółdzielczość?

Dodano: 20/10/2017

Warszawa. Czy istnieje katolicka spółdzielczość?

Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana” Oddział w Warszawie zaprasza na spotkanie, którego gośćmi będą: – Ks. prof. Krzysztof Kietliński (UKSW) – Wojciech Jóźwiak (Spółdzielnia Socjalna „Kto rano wstaje”) Podczas spotkania będziemy starać się odpowiedzieć na pytanie postawione w tytule – Czy istnieje katolicka spółdzielczość? Termin: 26 października 2017., godz. 19.00 Miejsce: Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana” Oddział w Warszawie ul. Nowogrodzka 12/4.

Warszawa. Wykład otwarty Jak czytać Pismo Święte

Dodano: 12/10/2017

Warszawa. Wykład otwarty Jak czytać Pismo Święte

25 października, godz. 19.00. ,,Duchowość dla Warszawy” to nazwa cyklu wykładów otwartych organizowanych przez PWTW we współpracy z Biblioteką Rolniczą, które odbywają się w Centralnej Bibliotece Rolniczej, ul. Krakowskie Przedmieście 66 w Warszawie. Zapraszamy na najbliższe spotkanie z ks. prof. Waldemarem Chrostowskim. Szczegóły na plakacie.

Warszawa. Muzeum Łazienki Królewskie

Dodano: 08/05/2013

Warszawa. Muzeum Łazienki Królewskie

Zapraszamy do zapoznania się z kalendarium wydarzeń organizowanych w tym miesiącu przez Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie. Mamy nadzieję, że wydarzenia będą dużą atrakcją dla wszystkich turystów odwiedzających Warszawę.