• Witamy na stronie Punktu Informacyjnego Centrum Duszpasterstwa Archidiecezji Warszawskiej.
  • Zachęcamy do nadsyłania wydarzeń kulturalno-religijnych, które opublikujemy na naszej stronie.
  • Prosimy także o uwagi i komentarze dotyczące nowej strony.

Festiwale i koncerty


Sortuj według: Data | Tytuł

Warszawa – Jazz w Łazienkach Królewskich

Dodano: 14/10/2017

Warszawa – Jazz w Łazienkach Królewskich

Cztery koncerty jazzowe pod patronatem laureata Grammy Włodka Pawlika odbędą się jesienią w Łazienkach Królewskich w Warszawie. Włodek Pawlik Trio, Mike Stern, Urszula Dudziak i Mika Urbaniak wystąpią w Teatrze Królewskim w Starej Oranżerii. To jedyne w swoimi rodzaju połączenie miejsca ważnego dla polskiej historii z jazzem na najwyższym światowym poziomie.

Warszawa. Koncert Kwintetu Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego

Dodano: 23/10/2017

Warszawa. Koncert Kwintetu Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego

Galeria Brama Bielańska prezentuje wystawę 100 portretów na 100-lecie odzyskania Niepodległości oraz zaprasza na wydarzenie towarzyszące koncert Kwintetu Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego z gościnnym występem tenora Piotra Rafałko autora prezentowanych dzieł. Koncert odbędzie się 27 października 2017r. o godz. 17.00 natomiast wystawa potrwa do 12 listopada 2017r. Serdecznie zapraszamy.

Warszawa. Msza F-dur w Świątyni Opatrzności Bożej

Dodano: 23/10/2017

Warszawa. Msza F-dur w Świątyni Opatrzności Bożej

Świątynia Opatrzności Bożej serdecznie zaprasza na niezwykły koncert, podczas którego zostanie wykonana Msza F-dur Józefa Michała Ksawerego Poniatowskiego, krewnego ostatniego króla. Będzie miał on miejsce 11 listopada 2017 roku o godz. 20.00 w Świątyni Opatrzności Bożej.

Warszawa. Chrześcijańskie Opole

Dodano: 13/10/2017

Warszawa. Chrześcijańskie Opole

Festiwal odbędzie się 26 listopada 2017 w Warszawie i zgromadzi najciekawsze zespoły chrześcijańskie ostatniego roku. Na scenie pojawi się m.in. Gospel Rain, Muode Koty, Play&Pray, StronaB, Arkadio i Tomek Jasiński Music. Będzie to święto dla każdego. Na Arenie Ursynów pojawią się trzy strefy: dziecka, singli oraz powołaniowa. Całe wydarzenie rozpocznie się Eucharystią sprawowaną przez bpa Rafała Markowskiego.