• Witamy na stronie Punktu Informacyjnego Centrum Duszpasterstwa Archidiecezji Warszawskiej.
  • Zachęcamy do nadsyłania wydarzeń kulturalno-religijnych, które opublikujemy na naszej stronie.
  • Prosimy także o uwagi i komentarze dotyczące nowej strony.

Aktualności


Sortuj według: Data | Tytuł

Warszawa. Wykład otwarty Jak czytać Pismo Święte

Dodano: 12/10/2017

Warszawa. Wykład otwarty Jak czytać Pismo Święte

25 października, godz. 19.00. ,,Duchowość dla Warszawy” to nazwa cyklu wykładów otwartych organizowanych przez PWTW we współpracy z Biblioteką Rolniczą, które odbywają się w Centralnej Bibliotece Rolniczej, ul. Krakowskie Przedmieście 66 w Warszawie. Zapraszamy na najbliższe spotkanie z ks. prof. Waldemarem Chrostowskim. Szczegóły na plakacie.

Warszawa. Czy istnieje katolicka spółdzielczość?

Dodano: 20/10/2017

Warszawa. Czy istnieje katolicka spółdzielczość?

Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana” Oddział w Warszawie zaprasza na spotkanie, którego gośćmi będą: – Ks. prof. Krzysztof Kietliński (UKSW) – Wojciech Jóźwiak (Spółdzielnia Socjalna „Kto rano wstaje”) Podczas spotkania będziemy starać się odpowiedzieć na pytanie postawione w tytule – Czy istnieje katolicka spółdzielczość? Termin: 26 października 2017., godz. 19.00 Miejsce: Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana” Oddział w Warszawie ul. Nowogrodzka 12/4.

Warszawa. Królewski Ogród Światła

Dodano: 05/10/2017

Warszawa. Królewski Ogród Światła

Królewski Ogród Światła w Wilanowie powraca w zupełnie nowej odsłonie! Goście odwiedzający wilanowski park po zmroku wkroczą w przestrzeń, w której poczują się jak na królewskim dworze. Rozświetlone pergole, misternie zdobione pawilony, fontanny, róże i drzewka pomarańczowe – wszystko wykreowane za pomocą światła! Ulubiona zimowa wystawa warszawiaków będzie czynna od 28 października 2017 r. do 25 lutego 2018 r. Uroczyste otwarcie wystawy i włączenie pierwszych świateł odbędzie się w sobotę 28 października o godz. 17.00.

Warszawa. Japoński październik Muzeum Pałacu w Wilanowie

Dodano: 18/10/2017

Warszawa. Japoński październik Muzeum Pałacu w Wilanowie

Już po raz 16. w wilanowskim pałacu odbywa się Japoński Październik, a w ramach niego nietuzinkowe warsztaty dla dorosłych i dzieci: Warsztaty zdobienia ceramiki, japońska ceremonia herbaty, warsztaty bajkowo-lalkarskie i warsztaty tworzenia biżuterii. Zachęcamy do zapoznania się z programem wydarzeń.